Handball
European League
16.11.2019 15:00
Csurgói KK
Csurgói KK
28:25
NIM
Nîmes
USAM Nîmes
16.11.2019 16:00
HK Malmö
HK Malmö
HKM
27:34
FBE
Berlin
Füchse Berlin
16.11.2019 16:30
NMC Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
ZAB
25:37
SCM
Magdeburg
SC Magdeburg
16.11.2019 17:55
RK Nexe Našice
RK Nexe
NAS
30:26
SLB
SL Benfica
SL Benfica
16.11.2019 19:00
MT Melsungen
Melsungen
MTM
32:28
OLY
Olympiakos
Olympiakos SFP
CB Ciudad de Logroño
Logroño
LOG
37:26
ABO
Bocholt
Achilles Bocholt
16.11.2019 20:00
RK Gorenje Velenje
Gorenje Velenje
RKG
24:19
MET
Metalurg
Metalurg Skopje
17.11.2019 12:00
Ciudad Encantada
Encantada
CEN
34:18
HCH
HC Hard
Alpla HC Hard
17.11.2019 13:00
Balatonfüredi KSE
Balatonfüredi
BAL
30:27
CBA
Ademar León
CB Ademar León
Talent Plzeň
Talent Plzeň
PLZ
25:30
HOL
TTH Holstebro
Team Tvis Holstebro
17.11.2019 15:00
Tatabanya KC
Tatabanya
TKC
27:24
ZTR
ZTR Zaporozhye
ZTR Zaporozhye
17.11.2019 15:30
SKA Minsk
SKA Minsk
SKA
28:32
RNL
Rhein-Neckar
Rhein-Neckar Löwen
17.11.2019 16:00
Pfadi Winterthur
Winterthur
WIN
33:36
BJE
Bjerringbro
Bjerringbro-Silkeborg A/S
17.11.2019 17:00
HBC Nantes
Nantes
NAN
30:29
ARE
Arendal
ØIF Arendal
17.11.2019 17:30
Chambéry Savoie HB
Chambéry
CHA
20:25
AIX
PAUC
PAUC Handball
17.11.2019 19:00
Gwardia Opole
Gwardia Opole
OPO
26:24
AZO
Azoty-Puławy
KS Azoty-Puławy
20.11.2019 19:00
Rhein-Neckar Löwen
Rhein-Neckar
RNL
29:17
SKA
SKA Minsk
SKA Minsk
23.11.2019 15:00
Team Tvis Holstebro
TTH Holstebro
HOL
37:21
PLZ
Talent Plzeň
Talent Plzeň
23.11.2019 17:00
Alpla HC Hard
HC Hard
HCH
32:25
CEN
Encantada
Ciudad Encantada
23.11.2019 18:00
ZTR Zaporozhye
ZTR Zaporozhye
ZTR
27:26
TKC
Tatabanya
Tatabanya KC
23.11.2019 19:00
SL Benfica
SL Benfica
SLB
28:24
NAS
RK Nexe
RK Nexe Našice
KS Azoty-Puławy
Azoty-Puławy
AZO
29:28
OPO
Gwardia Opole
Gwardia Opole
23.11.2019 19:30
CB Ademar León
Ademar León
CBA
29:21
BAL
Balatonfüredi
Balatonfüredi KSE
23.11.2019 20:15
Achilles Bocholt
Bocholt
ABO
31:36
LOG
Logroño
CB Ciudad de Logroño
23.11.2019 20:30
USAM Nîmes
Nîmes
NIM
29:20
Csurgói KK
Csurgói KK
24.11.2019 16:00
SC Magdeburg
Magdeburg
SCM
37:26
ZAB
Górnik Zabrze
NMC Górnik Zabrze
Füchse Berlin
Berlin
FBE
27:26
HKM
HK Malmö
HK Malmö
24.11.2019 17:00
Olympiakos SFP
Olympiakos
OLY
19:20
MTM
Melsungen
MT Melsungen
ØIF Arendal
Arendal
ARE
30:30
NAN
Nantes
HBC Nantes
PAUC Handball
PAUC
AIX
19:23
CHA
Chambéry
Chambéry Savoie HB
24.11.2019 18:00
Metalurg Skopje
Metalurg
MET
23:23
RKG
Gorenje Velenje
RK Gorenje Velenje
Bjerringbro-Silkeborg A/S
Bjerringbro
BJE
34:30
WIN
Winterthur
Pfadi Winterthur